У Білгород-Дністровському фаховому коледжі природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій склалася добра традиція - залучати стейкхолдерів до проведення практичних занять з фахових дисциплін.
23 жовтня 2023 року, в межах проведення практичного навчання з дисципліни Природоохоронні технології та споруди», здобувачі ФПВО спеціальності 101 Екологія зустрілися з представниками КП «Білгород-Дністровськводоканал», де фахівці залюбки поділилися своїм досвідом роботи на міських очисних спорудах.
Проведення екскурсій на очисні споруди міста є важливим складником практичного навчання студентів-екологів. Такі заходи забезпечують можливість ознайомлення з основними принципами функціонування систем очищення води, включаючи механічні, біологічні та хімічні етапи обробки. Взаємодія з фахівцями, які обслуговують ці системи, дає змогу студентам глибше зрозуміти ключові аспекти водоочищення та їх вплив на екологічну ситуацію.
У межах екскурсії особлива увага приділялася роботі очисних споруд та оцінці ефективності різних методів очищення. Крім того, студенти мали змогу дослідити взаємозв'язок між діяльністю очисних споруд і питаннями захисту довкілля.
Співпраця з стейкхолдерами дає можливість до формування корисних, змістовних, інформативних практичних навичок у здобувачів фахової передвищої освіти.
http://www.bdkpbkt.org.ua/news/item/603-zaluchennia-steikkholderiv-do-provedennia-praktychnykh-zaniat-zdobuvacham-fpvo-spetsialnosti-101-ekolohiya#sigProId50860fe18b